Pobočky

Pobočka Praha


Na Pankráci 310/60
Praha 4, 140 00
pobockapraha@csobleasing.cz
tel.: 222 012 111
fax: 222 012 431
Na mapě

Autocentrum ČSOB Leasing Praha


Kostelecká ul. 910
Praha 9 - Čakovice, 196 00
autobazar@csobleasing.cz
tel.: 283 881 065
fax: 283 933 812
Na mapě

Pobočka Brno


ul. Milady Horákové čp.859/6
Brno, 602 00
brno@csobleasing.cz
tel.: 545 566 431, 545 566 442-9
fax: 545 566 207
Na mapě

Obchodní kancelář Jihlava


Masarykovo nám. 37/1102
Jihlava, 586 01
brno@csobleasing.cz
tel.: 567 321 078-9
mob.:731 423 341, 724 728 937, 724 728 935
fax: 567 311 740
Na mapě

Pobočka České Budějovice


Mánesova čp.456/21
České Budějovice, 370 01
c_budejovice@csobleasing.cz
tel.: 386 116 611
fax: 386 355 596
Na mapě

Pobočka Hradec Králové


Eliščino nábřeží čp.322
Hradec Králové, 500 03
h_kralove@csobleasing.cz
tel.: 495 518 174
fax: 495 518 577
Na mapě

Obchodní kancelář Karlovy Vary


ul T.G.Masaryka čp.820/42
Karlovy Vary, 360 01
k_vary@csobleasing.cz
tel.: 602 470 409, 602 433 738
fax: 353 585 407
Na mapě

Pobočka Liberec


tř. 1.máje čp.79/18
Liberec, 460 01
liberec@csobleasing.cz
tel.: 485 399 381
fax: 485 399 525
Na mapě

Obchodní kancelář Olomouc


Dolní náměstí čp.109-110/28-29
Olomouc, 779 00
olomouc@csobleasing.cz
tel.: 585 501 292-4, 585 501 285-7
fax: 585 501 124
Na mapě

Pobočka Ostrava


Hollarova čp.3119/5
Ostrava, 702 00
ostrava@csobleasing.cz
tel.: 596 106 295, 325
fax: 596 124 828
Na mapě

Pobočka Pardubice


Masarykovo náměstí 1458
Pardubice, 530 02
pardubice@csobleasing.cz
tel.: 466 798 130
fax: 466 535 645
Na mapě

Pobočka Plzeň


nám. T.G.Masaryka čp.1931/12
Plzeň, 301 00
plzen@csobleasing.cz
tel.: 377 219 275, 377 219 276
fax: 377 219 321
Na mapě

Pobočka Teplice


Krupská čp.33/20
Teplice, 415 01
teplice@csobleasing.cz
tel.: 417 554 411
fax: 417 554 415
Na mapě

Pobočka Zlín


nám. T.G.Masaryka čp.4349
Zlín, 760 01
zlin@csobleasing.cz
tel.: 577 641 381-3 DT, 577 641 384-5 SZ
fax: 577 641 379
Na mapě

ČSOB Leasing, a.s., IČ:63998980, sídlo Praha 4, Na Pankráci 310/60, 14000, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 3491 // Základní kapitál: Upsáno 3.050.000.000,- Kč Splaceno: 100 %





|