Změna pojištění na smlouvách

OnLine žádost Změna pojištění

Změny v pojistných smlouvách - Časté otázky / odpovědi

Jak mám požádat o změnu na pojistné smlouvě ?

Veškeré změny se provádějí na základě vyplněné On-line žádosti. V případě, že máte jiné dotazy, můžete využít mail zmenypojisteni@csobleasing.cz

Kde mohu najít číslo mé pojistné smlouvy pro nahlášení škodní události?

Číslo pojistné smlouvy je vyznačeno na dokladu „ Příloha č. 1 / Příloha o pojištění“, který jste obdrželi spolu s vaší zákaznickou smlouvou. Tento dokument slouží jako doklad o rozsahu pojištění pro pojišťovnu i pro vaší potřebu.

Potřebuji zjistit, zda mám pojištěno čelní sklo, zavazadla, náhradní vozidlo a sedadla ( pojištění dopravovaných osob ve vozidle)?

Rozsah pojištění je vyznačen na dokladu „ Příloha č. 1 / Příloha o pojištění“, který jste obdržel spolu s vaší zákaznickou smlouvou. Tento dokument slouží jako doklad o rozsahu pojištění pro pojišťovnu i pro vaši potřebu.

Mohu si čelní sklo, zavazadla, náhradní vozidlo nebo sedadla (pojištění dopravovaných osob ve vozidle) rovnou pojistit?

Veškeré změny se provádějí na základě vyplněné On-line žádosti. V případě, že máte jiné dotazy, můžete využít mail zmenypojisteni@csobleasing.cz

Chtěl bych změnit spoluúčast nebo přepočítat pojištění na aktuální obecnou cenu vozidla, změnit pojišťovnu nebo jinou změnu v pojištění?

Veškeré změny se provádějí na základě vyplněné On-line žádosti. V případě, že máte jiné dotazy, můžete využít mail zmenypojisteni@csobleasing.cz Tuto změnu je možné provést jen u takového pojištění, které při jeho sjednání nebylo označeno jako „povinné“.

|