Přeskočit na navigaci

Full service leasing

Full service leasing vám umožňuje výhodně a komfortně provozovat firemní osobní a užitkové vozy, rovnoměrně plánovat investice, řídit náklady v čase a využívat řady služeb za měsíční poplatek. Zamezuje morálnímu zastarávání majetku.

Hrazená částka (nájemné) pokrývá plnohodnotné užívání vozu i veškeré náklady na provoz (údržba, opravy, pojištění atd.).

Snižte si daně

Splátka za ČSOB Leasing je plně uznatelný náklad bez ohledu na výši platby nebo typ vybraného vozu. Můžete si pořídit dodávku nebo limuzínu a přitom všechny výdaje kompletně daňově odepsat. Jistě přivítáte i skutečnost, že financování probíhá mimo rozvahu.

Víte, kolik platíte

Platíte pouze jednu měsíční splátku. Vaše výdaje budou jen takové, které jste si naplánovali.

Přehled o provozu

Na přání zajistíme podrobnou elektronickou knihu jízd. Ke každému vozu dodáme detailní vyúčtování provozních nákladů (palivo, servisní úkony aj.). Průběžné údaje máte neustále k dispozici formou on-line přehledu v informačním portálu eLeasing.

Přebíráme záruky

Přebíráme možná rizika během trvání smlouvy, jako jsou pozáruční opravy, kolísání úrokových sazeb, havárie, pojistné krytí, poskytnutí náhradních automobilů nebo změna zůstatkové hodnoty

Neztrácejte čas zbytečnou administrativou

Víte, že využitím ČSOB Leasing ušetříte až 75 % administrativy v porovnání s vlastním nákupem a provozem vozů? Vše obstará jedna faktura s měsíční periodicitou.

Najdeme úspory

Naši specialisté odborně zhodnotí náklady a způsob užívání vašeho vozového parku a navrhnou konkrétní řešení, jak dosáhnout větších úspor.

Vždy v pohybu

Vždy máme připravena náhradní vozidla pro případ havárií nebo servisních oprav. Vůz ve stejné kategorii jako ten původní budete mít k dispozici na vámi určeném místě už do dvou hodin od nahlášení požadavku.

Neztrácejte čas v servisech

V servisu neplatíte, jen si po servisním úkonu převezmete vůz. V případě potřeby si vozidlo po předchozí domluvě sami vyzvedneme a následně vrátíme. Vaši zaměstnanci se tak mohou plně soustředit na jejich práci.

Pomůžeme v nepříjemných situacích

Ať cestujete v tuzemsku nebo jinde po Evropě, naši operátoři na dispečinku jsou nonstop připraveni vám pomoci v každé situaci. Zajistí odtahovou službu, náhradní vůz, ubytování nebo zpracování pojistné události.

Uhradíme všechny poplatky

V předepsaných termínech a v předepsané výši uhradíme všechny povinné poplatky např. za povinné ručení, havarijní pojištění, za rádio, dálniční známku nebo silniční daň a vyřídíme veškerou související administrativu.

Stále v novém

Při uzavření nové smlouvy na ČSOB Leasing jen odevzdáte starý vůz a hned odjedete ve zcela novém. Veškeré formality vyřídíme za Vás

Pořízení vozu

Vámi vybraný model nakoupíme levněji než běžný zákazník. Slevy, které jako velkoodběratel získáváme od našich partnerů, přenášíme na vás. Ročně nakoupíme tisíce vozů různých značek, uhradíme servisům desítky tisíc odpracovaných hodin, zaplatíme náhradní díly za mnoho milionů.

Služby

ČSOB Leasing nabízí kompletní řadu služeb, které jsou součástí vaší pravidelné měsíční splátky, některé služby jsou ze zákona povinné: rádio poplatky, silniční daň a pojištění.

Pojištění

ČSOB Leasing spolupracuje s nejvýznamnějšími tuzemskými a zahraničními pojišťovnami a díky tomu nabízí k operativnímu leasingu možnost získat spolehlivé pojistné krytí, velmi výhodné sazby pojištění, rozšířené pojistné krytí a další bonusy. Vzhledem ke spolupráci ČSOB Leasing s pojistiteli je uzavření pojistné smlouvy pro vás rychlé a komfortní a pojistné je zahrnuto do plateb nájemného.

ČSOB Leasing nabízí řadu doplňkových pojištění, kterými jsou např.:

 • pojištění skel,
 • úrazové pojištění přepravovaných osob ve vozidle,
 • pojištění zavazadel,
 • pojištění asistenčních služeb,
 • pojištění nákladů na zapůjčení náhradního vozidla,
 • GAP pojištění,
 • pojištění právní ochrany,
 • a další.

Údržba a servis

V rámci využívání této služby jste oprávněni provádět údržbu, opravy a pravidelné servisní prohlídky vozidla ve smluvních autorizovaných a neautorizovaných servisních střediscích příslušné tovární značky vozidla.

Ve více než 500 námi autorizovaných servisech v ČR provedou rychle a kvalitně všechny úkony. My se za vás postaráme o to, abyste získali nejlepší možnou cenu za práci, náhradní díly i příslušenství při dodržení jakostních standardů.

Využijte vyhledávání smluvních servisů podle značek a krajů

Pneuservis

V rámci služby máte nárok na výměnu pneumatik a plechových disků. Počet, druh, značka a rozměr pneumatik a plechových disků na které máte nárok, jsou uvedeny ve smlouvě. Součástí služby je uskladnění celé sady letních nebo zimních pneumatik. Služba pneuservis zahrnuje kromě nákupu, montáže, demontáže a vyvážení, také preventivní prohlídky pneumatik každé 3 měsíce nebo po ujetí 10 000 km a jejich konečnou likvidaci.

Využijte vyhledávání smluvních servisů podle značek a krajů

Pick-up-service

Služba pick-up servis spočívá v převzetí a přistavení vozidla v místě vašeho sídla v rámci jednoho města a platí pro servisní prohlídky, opravy a pneuservis.

Využijte vyhledávání smluvních servisů podle značek a krajů

Náhradní vozidlo

V rámci této služby jste oprávněn požadovat zapůjčení / pronájem náhradního vozidla nejvýše stejné třídy jako předmět nájmu u smluvního partnera ČSOB Leasing.

Službu lze využít v případě, že předmět nájmu nemůže být užíván v důsledku odcizení, zničení nebo poškození.

Asistenční služby

 • Nonstop pomoc v nouzi včetně opravy nebo odtahu vozidla, zajištění návratu, náhradního vozidla a dalších nezbytných služeb,
 • příjezd asistenční služby,
 • oprava poruchy na místě,
 • bezplatné poskytnutí náhradního vozidla,
 • platnost nejen v ČR, ale po celé Evropě.

Reporting

Internetová aplikace eLeasing vám umožní on-line náhled na vaše smlouvy, získáte tak aktuální informace o svých smlouvách, o vozovém parku (o nákladech na jednotlivá vozidla), přehled všech daňových dokladů, přehled dokladů aktuálně splatných, neuhrazených, možnost jednoduchého a rychlého vyřizování zákaznických požadavků včetně důležitých informací pro řidiče (např. upozornění na přezutí z letních na zimní pneumatiky apod.).

ČSOB Leasing poskytuje zákazníkům zdarma informační portál eLeasing. Prostřednictvím portálu eLeasing získá zákazník okamžitý přehled o provozních nákladech jednotlivých předmětů financování nebo o celkových nákladech svého strojového parku podle jednotlivých služeb. Na základě takto získaných informací lze řídit čerpání nákladů na jednotlivá zařízení a tím snížit a zefektivnit vynaložené provozní náklady.

Sytém CarNet

Systém CarNet je určen pro ty, kteří chtějí mít svá vozidla pod stálou kontrolou. V reálném čase dochází k zaznamenávání jízdních parametrů, jako jsou poloha, rychlost, nadmořská výška. Podstatou nabízené služby je dodávka dat získaná z mobilních objektů. Jednotka CarNet ve vozidle nepřetržitě snímá polohu vozidla (GPS) a je schopna tuto polohu odesílat na centrální systém (GPS Centrum).

Vstup do systému Carnet je možný přes informační portál eLeasing

Smluvní partneři: Shell, CCS a OMV.

Financování

Kontaktní údaje

Jak vám můžeme pomoci?

Našim zákazníkům rádi pomůžeme s jejich problémy. Klikněte na situaci, která nejpřesněji popisuje váš problém, máme pro vás řešení.

Vstup do eLine Vstup do eLeasing