Přeskočit na navigaci

Řešení šitá na míru

Finanční produkty a služby přímo na míru

Naši korporátní zákazníci poptávají financování široké škály předmětů a jejich požadavky na strukturu financování a rozsah služeb jsou různé podle způsobu použití. Vzhledem k těmto požadavkům jsme schopni zajistit nastavení našich finančních produktů a služeb přímo na míru podle přesně stanovených požadavků klienta a zajistit mu tak optimální řešení jeho potřeb.

Financovali jsme

ČSOB Leasing nabízí finanční produkty a služby skvěle padnoucí potřebám svých klientů. Zde jsou ty nejzajímavější z nich...

VIKTORIE TBM S -799

FINANCOVÁNÍ VÝROBY A DODÁNÍ RAZICÍHO ŠTÍTU VIKTORIE TBM S -799 PRO SPOLEČNOST METROSTAV

Pro stroj vážící 1 800 tun s průměrem řezné hlavy deset metrů využila stavební firma speciální strukturu leasingového financování. Jeho příprava začala již v roce 2013, tedy více než 1,5 roku před samotnou výrobou štítu.

Viktorie je pro ČSOB Leasing svým způsobem unikátní zakázkou, a to jak rozsahem, tak i způsobem financování. V České republice jde – s ohledem na počet podobných zařízení – pouze o jednotky podobných případů.

FINANCOVÁNÍ PRVNÍCH DESETI LOKOMOTIV PRO SPOLEČNOST METRANS

Společnost Metrans se v rámci zefektivnění své železniční přepravy rozhodla pro pořízení nových elektrických lokomotiv, které doplní stávající flotilu dieselových. Výběr padl na elektrické lokomotivy typu Bombardier s označením TRAXX F140 MS.

Termín dodávek lokomotiv byl stanoven rovnoměrně rozvržen na druhou polovinu roku 2014 a první polovinu roku 2015. Záměrem majitele je jejich nasazení především na přepravu ucelených kontejnerových vlaků mezi severomořskými přístavy a terminály společnosti v Německu, Česku, Rakousku a na Slovensku bez nutnosti výměny lokomotivy na hranicích.

NEXTANT AEROSPACE 400 XTI

FINANCOVÁNÍ PRIVÁTNÍHO PROUDOVÉHO LETADLA NEXTANT AEROSPACE 400 XTI

Tento model je aktuálně jedním z nejinovativnějších letadel, která dnes dominují obloze. Zaručuje luxusní a bezpečný zážitek z letu celkem pro šest cestujících a dva piloty.

Tryskové letadlo má dva motory General Electric H75 -100 a elektrický systém kontroly, který dovoluje možnost auto-startu a umožňuje jednodušší kontrolu nad motorem i vrtulemi. Dokonalý let slibuje i letový systém Garmin G1000 se třemi velkými LCD obrazovkami. Letadlo je rovněž vybaveno spoustou doplňků ze světa digitální komunikace a zábavy, a disponuje mnohými dalšími technickými vymoženostmi, jako je například digitalizovaná kontrola tlaku.

Jak vám můžeme pomoci?

Našim zákazníkům rádi pomůžeme s jejich problémy. Klikněte na situaci, která nejpřesněji popisuje váš problém, máme pro vás řešení.

Vstup do eLine Vstup do eLeasing