Přeskočit na navigaci

Pojištění po ukončení smlouvy

Našim zákazníků, kterým konči financování umožňujeme pokračovat v pojištění vozidla nebo zařízení s využitím následujících výhod:

  • bonus za bezškodní průběh pojištění za dobu financování je automaticky započten do finanční nabídky,
  • započtení obchodní slevy až do výše 25 % (dle pojišťovny),
  • rychlé a snadné uzavření smlouvy, které nevyžaduje osobní návštěvu, není nutné dokládat ze strany zákazníka dokumentaci potřebnou pro sjednání pojištění,
  • nevyžadujeme přistavení vozidla k prohlídce před uzavřením pojištění.

ČSOB Leasing ve spolupráci se svojí dceřinou společnosti ČSOB Leasing pojišťovací makléř provádí pravidelné porovnání nabídek významných pojišťoven. Díky pozici naší společnosti na trhu nabízíme nejvýhodnější sazby pojištění, rychlé a snadné uzavření mlouvy bez nutnosti osobní návštěvy.

K jakému dni končí pojištění?

Datum je uvedeno v Příloze č. 1 / Příloze o pojištění, kterou jste obdržel spolu s vaší zákaznickou smlouvou. Pojištění vždy končí 1 den před datem řádného ukončení uzavřené zákaznické smlouvy.

Lze převést bonusy z pojištění, které bylo uzavřeno před leasingem do nabídky?

Pokud jste měl před uzavřením zákaznické smlouvy bonusy z předešlého pojištění a tyto bonusy nebyly započítány v rámci uzavřené zákaznické smlouvy, je možné je započítat do nabídky pojištění po ukončení vaší smlouvy. Tyto bonusy však musíte doložit před vystavením nabídky od naší společnosti.

Můžete mi vystavit potvrzení o bezškodním průběhu?

Tento dokument vystavuje pouze pojišťovna, se kterou bylo pojištění v průběhu uzavřené zákaznické smlouvy sjednáno. Můžete si požádat na všech pobočkách pojišťoven.

Financování

Kontaktní údaje

Jak vám můžeme pomoci?

Našim zákazníkům rádi pomůžeme s jejich problémy. Klikněte na situaci, která nejpřesněji popisuje váš problém, máme pro vás řešení.

Vstup do eLine Vstup do eLeasing