Přeskočit na navigaci

Změna pojištění na smlouvě

V rámci sjednaného pojištění můžete požádat o následující změny:

  • doplňkové pojištění (skla, nákladů na úhradu náhradního vozidla, přepravovaného nákladu - pojištění zavazadel, sedadel),
  • žádost o změnu pojišťovny, pokud není pojištění povinnou službou. Vybrat si můžete mezi těmito smluvními partnery: ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB, Allianz pojišťovna, a.s., Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, Česká pojišťovna a.s., UNIQA pojišťovna, a.s., Generali Pojišťovna a.s., Servisní pojišťovna a.s., Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group.
  • žádost o změnu spoluúčasti,
  • jinou žádost v pojištění.

Máte-li pojištění sjednáno individuálně, tzn. pojištění není součástí vašich splátek, je nutné ČSOB Leasing požádat o souhlas se změnou pojistné smlouvy.

Na základě zaslané žádosti o změnu pojištění vám bude v případě schválení dané změny odeslána nabídka, po jejímž potvrzení bude změna zpracována a budou vám zaslány příslušné dokumenty k podpisu.

Jste zákazníkem ČSOBL

(maximální velikost souboru 2 MB)
Napište následující slovo pozpátku 7s657d8x

Informace o zpracování osobních údajů

Vážený zákazníku, společnost ČSOB Leasing a.s., IČ:63998980 (dále jen „ČSOBL“) zpracovává Vaše osobní údaje.

Veškeré informace týkající se zpracování osobních údajů naleznete na adrese www.csobleasing.cz, kde jsou umístěny informace o vašich právech souvisejících se zpracováváním vašich osobních údajů ve skupině ČSOB, včetně práva na přístup k informacím a podmínky na ] ochranu práv. Při zpracovávání osobních údajů se řídíme právními předpisy, zejména nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Zpracovávání osobních údajů probíhá vždy pouze v rozsahu daném konkrétní službou nebo účelem zpracování.

Chtěli bychom Vás tímto požádat o pečlivé prostudování těchto informací.

Financování

Kontaktní údaje

Jak vám můžeme pomoci?

Našim zákazníkům rádi pomůžeme s jejich problémy. Klikněte na situaci, která nejpřesněji popisuje váš problém, máme pro vás řešení.

Vstup do eLine Vstup do eLeasing