Nově je možné spočítat si Autopůjčku od ČSOB Leasing z pohodlí domova. Pomocí úvěrové kalkulačky na webu společnosti se klienti ihned dozvědí, na jakou sazbu mohou dosáhnout. Mohou tak nyní velmi rychle a hlavně snadno získat úrok i 3,6 %.

O financování nových i ojetých aut úvěrem je stále větší zájem. Přispívají k tomu historicky nejnižší úrokové sazby. Navíc největší česká leasingová společnost rozšiřuje svou distribuční síť, aby byly její služby klientům ještě blíž než dnes. Dosud bylo možné Autopůjčku sjednat při návštěvě autosalónu, pobočky ČSOB nebo ČSOB Leasing a vybraných poboček České pošty. Vedle těchto tradičních kanálů to jde nyní zajistit i online formou na webu ČSOB Leasing. Tam je také nově k dispozici úvěrová kalkulačka, díky které si zájemci mohou spočítat úrok již od 3,6 %.

 „Pokud si chce člověk pořídit auto, začne tím, že důkladně prozkoumá všechny parametry daného vozidla na internetu. Současně zjišťuje, na kolik ho takový vůz vyjde a jak bude jeho koupi financovat. Službou online kalkulačky úvěru chceme jít zákazníkům naproti a financování jim co nejvíce usnadnit a zpřehlednit. Prostě chceme být dostupní na jeden klik či dotyk,“ uvádí Josef Rosenkranz, místopředseda představenstva a obchodní ředitel ČSOB Leasing. Na sazbu 3,6 % přitom lze dosáhnout poměrně snadno. Stačí si například pořídit vůz v hodnotě 350 tisíc korun na úvěr s délkou splácení 60 měsíců a akontací 40 %.

Autopůjčka od ČSOB Leasing je klasická účelová půjčka na nová i ojetá auta do 5 let stáří s dobou splatnosti až 5 let a možností úvěr kdykoliv předčasně splatit. K uzavření stačí dva doklady totožnosti. Klienti navíc za uzavření a správu úvěru nezaplatí ani korunu. ČSOB Leasing současně nabízí svým zákazníkům výhodné pojištění ve spolupráci s ČSOB Pojišťovnou, které je součástí jedné splátky. Pro klienta je tak celý proces velmi jednoduchý. Zákazník vše, co potřebuje, dostane pohodlně z jednoho místa. Více informací společně s kalkulačkou úvěrových splátek naleznete na webu ČSOB Leasing.


Informace o ČSOB Leasing, a.s.

ČSOB Leasing, a. s., je 100% dceřinou společností Československé obchodní banky, a. s., členem skupiny ČSOB a významné nadnárodní skupiny KBC. Prostřednictvím sítě vlastních poboček poskytuje finanční služby podnikatelům i soukromým osobám, v oblasti financování osobních, užitkových a nákladních automobilů, strojů, zařízení, technologií, investičních celků a výpočetní techniky. Produkty zákazníkům je společnost schopna podle preferencí zákazníka nabídnout nejen prostřednictvím vlastní distribuční sítě (osobní přístup v každém regionu ČR) či rozsáhlé distribuční sítě ČSOB, ale přímo v místě prodeje u spolupracujících dodavatelů movitého majetku. ČSOB Leasing poskytuje financování pořízení či užívání produktivního (odepisovatelného) majetku. ČSOB Leasing je držitelem certifikátu jakosti podle normy ISO 9001:2008. 

Petr Neuvirth, ředitel Rozvoje produktů, procesů & marketingu, ČSOB Leasing, e-mail: neuvirth@csobleasing.cz

Veronika Řezáčová, PR Specialist, Bison&Rose, e-mail: veronika.rezacova@bisonrose.cz, mobil: 731 686 619

Hlášení pojistné události
Změny na smlouvách