ČSOB Leasing, největší česká leasingová společnost a Schwarzmüller, jeden z největších evropských výrobců kompletního sortimentu užitkových vozidel, spojili své síly a obchodní zkušenosti. Nově od října přichází s nabídkou společného programu financování vozidel značky Schwarzmüller pro české podnikatele s názvem Inteligentní leasing SCHWARZMÜLLER.

První časově omezený program financování (od 1. 10. do 31. 12. 2020) přinese společnou nabídku SCHWARZMÜLLER Leasingu s akontací od 20-40 %, počtem splátek 36-60, s úrokem jen 2,25 % p. a. při koupi vozidla v měně EURO a 2,99 % p. a. v případě zakoupení vozidla v českých korunách. Podrobnosti nabídky zákazníci získají u obchodních zástupců SCHWARZMÜLLER nebo na tel. +420 311 908 140 nebo v rámci regionálních poboček ČSOB Leasing. SCHWARZMÜLLER nabízí k prodeji svou kompletní prémiovou řadu modelů vozidel, atraktivní doprovodné služby a ČSOB Leasing, kromě leasingového financování také navíc atraktivní adresné pojištění vozidel ve splátkách na míru a další finanční služby skupiny ČSOB.

„Náš koncern vyvíjí, vyrábí a servisuje prémiová užitková vozidla pro přepravní řešení šitá na míru se zárukou přidané hodnoty. Jsme rádi, že jsme spojili síly s ČSOB Leasing, českými podnikateli nejoblíbenější českou leasingovou společností a tím nově i skupinou ČSOB“, doplňuje poskytnutou informaci Ing. Radim Pánek, jednatel společnosti Schwarzmüller s.r.o.

„ČSOB Leasing poskytuje komplexní leasingové služby, včetně adresného pojištění na míru, českým podnikatelům a u užitkových a nákladních vozidel patří na trhu dlouhodobě mezi největší hráče. Značka SCHWARZMÜLLER má mezi klienty velmi dobrý zvuk.  Jsme moc rádi, že můžeme zprostředkovat klientům této značky atraktivní nabídku našich finančních služeb a tím je zároveň pozvat do skupiny ČSOB“, říká Pavel Prokop, generální ředitel ČSOB Leasing.

ČSOB Leasing patří řadu let mezi největší leasingové společnosti v České republice. Úzce spolupracuje s dceřinou společností ČSOB Pojišťovací makléř, jejímž prostřednictvím využívá nabídky široké škály pojistných produktů od předních pojišťoven na českém trhu.

Skupina Schwarzmüller patří k největším výrobcům přípojných vozidel v Evropě. Firma vyvíjí, vyrábí a servisuje prémiová vozidla pro přepravní řešení šitá na míru se zárukou přidané hodnoty.

Koncern Schwarzmüller

dnes působí ve více jak 21 zemích střední a východní Evropy. Mateřský závod, který se nachází v hornorakouském městě Hanzing – Freinberg, společně s dalšími třemi závody v maďarském Dunaharaszti, v českém Žebráku, a nově také ve spolupráci s dceřinou společností Hüffermann Transportsysteme GmbH se sídlem v německém Neustadtu-Dosse, vyrábí přes 11.000 užitkových vozidel. Díky této produkci dosahuje koncern SCHWARZMÜLLER s přibližně 2.500 pracovníky ročního obratu více jak 400 mil. euro. Vedle výroby užitkových vozidel se koncern SCHWARZMÜLLER soustřeďuje i na komplexní servisní služby. Tyto služby dnes poskytuje prostřednictvím svých vlastních nebo smluvních servisních center, kterých je po celé Evropě více jak 350. Koncern SCHWARZMÜLLER, disponuje také jednou z největších evropských nájemních flotil, ve které se nalézá celkový průřez vlastního výrobního portfolia, což znamená, že zákazníkům nabízí min. 90% řešení všech typů logistických potřeb. Více viz www.schwarzmueller.com

Hlášení pojistné události
Změny na smlouvách