ČSOB Leasing a Siemens Healthcare, významný dodavatel diagnostických přístrojů patřící ke světovým lídrům a určovatelům směru vývoje oboru medicínských technologií, vytvořili unikátní společnou nabídku vybraných ultrazvukových přístrojů, jejich financování a pojištění s exklusivními cenovými podmínkami pro klienty na českém trhu.

ČSOB Leasing a Siemens Healthcare nyní nabízejí možnost pořízení vybraných ultrazvukových diagnostických přístrojů řady ACUSON od Siemens Healthineers v kombinaci se zvýhodněným financováním od ČSOB Leasing s 0% úrokem a jejich pojištěním na 3 roky zdarma. V rámci programu jsou v nabídce přístroje ACUSON Juniper, které využívají inovací a prvků umělé inteligence v hodnocení získaných dat a také novinku, ultrazvuk ACUSON Redwood, vybavený monokrystalovými snímači s pokročilou diagnostikou a celou paletou automatizovaných diagnostických postupů využívajících umělou inteligenci a strojové učení. Přístroje naleznou uplatnění ve všech oborech medicíny, které využívají k diagnostice pacientů ultrazvuk.

„Náš koncern pomáhá na celém světě zdokonalovat precizní medicínu, digitalizovat zdravotní péči a rozvíjet její možnosti a zlepšovat tak zkušenosti pacientů. Jsme rádi, že je naším partnerem právě ČSOB Leasing, tradiční a spolehlivý poskytovatel financování a pojištění a za ním silná skupina ČSOB,“ uvádí Karel Kopejtko, jednatel společnosti Siemens Healthcare.

„ČSOB Leasing dlouhodobě podporuje klienty v jejich podnikání novými a zajímavými finančními službami, včetně adresného pojištění na míru, a patří na českém trhu mezi největší hráče. Je málo značek na trhu s takovou hodnotou, tradicí a pověstí jako Siemens. Jsme moc rádi, že můžeme s tímto partnerem spojit síly a nabídnout v segmentu zdravotnictví atraktivní balíček finančních služeb nejen ze strany ČSOB Leasingu, ale od celé skupiny ČSOB,“ říká Pavel Prokop, generální ředitel ČSOB Leasing.

Podrobnosti nabídky klienti získají v rámci regionálních poboček ČSOB Leasing a u bankéřů firemního bankovnictví ČSOB.

ČSOB Leasing patří řadu let mezi největší leasingové společnosti v České republice. Úzce spolupracuje s dceřinou společností ČSOB Pojišťovací makléř, jejímž prostřednictvím využívá nabídky široké škály pojistných produktů od předních pojišťoven na českém trhu.

Siemens Healthineers, do jejíž skupiny patří Siemens Healthcare, je významná nadnárodní společnost působící v oblasti medicínských technologií již více než 120 let s širokým portfoliem přístrojů a metod z oblasti diagnostiky.
 

Skupina ČSOB

je vedoucím hráčem na bankovním trhu v České republice. Naše motto „Digitálně a s lidmi“ nejlépe vyjadřuje probíhající investice do inovací a digitalizace, díky nimž neustále zjednodušujeme a zkvalitňujeme obsluhu našich klientů v pobočkách i online prostředí. Naše služby jsou k dispozici 24 hodin denně 7 dnů v týdnu. Stavíme na unikátním bankopojišťovacím modelu, který nabízí pod jednou střechou vše pro řešení finančních potřeb – od bankovních služeb pod značkou ČSOB či Poštovní spořitelna přes pojištění od ČSOB Pojišťovny až po úvěry na bydlení od Hypoteční banky či Českomoravské stavební spořitelny, ČSOB Penzijní společnost, ČSOB Leasing, ČSOB Asset Management, ČSOB Factoring a Patria Finance. Své služby poskytujeme všem typům zákazníků – fyzickým osobám, malým a středním podnikům i korporátní a institucionální klientele. Skupina ČSOB je součástí mezinárodní bankopojišťovací skupiny KBC, která působí především v Belgii a v regionu střední a východní Evropy.

Siemens Healthineers

je významná nadnárodní společnost působící v oblasti medicínských technologií již více než 120 let. Se svým širokým portfoliem přístrojů a metod z oblasti in vitro a in vivo diagnostiky patří k předním světovým lídrům a společnostem, které určují směr dalšího vývoje oboru. K jejím hlavním pilířům patří zobrazování pomocí magnetické rezonance, výpočetní tomografie, molekulárního zobrazování, rentgenových přístrojů, angiografických přístrojů, ultrazvuků a laboratorní diagnostika. Díky nejmodernějším metodám a aplikacím s podporou umělé inteligence pomáhá na celém světě zlepšovat zkušenosti pacientů, zdokonalovat precizní medicínu, digitalizovat zdravotní péči a rozvíjet její možnosti. Své portfolio produktů a služeb neustále rozšiřuje o digitální nabídku a aplikace s podporou AI, které v medicínských technologiích hrají stále důležitější roli. Siemens Healthineers také nabízí řadu služeb a řešení, které zlepšují schopnost poskytovatelů zdravotní péče nabízet pacientům vysoce kvalitní a účinnou péči. Společnost sídlí v německém Erlangenu a celosvětově zaměstnává zhruba 53 tisíc lidí. V České republice působí od roku 1991. Další informace naleznete na adrese https://www.siemens-healthineers.com/cz/.

Kontakt pro média: Johana Hrabalová, manažerka marketingu a PR; +420 604 208 860; johana.hrabalova.ext@siemens-healthineers.com

Hlášení pojistné události
Změny na smlouvách