Na Mezinárodním strojírenském veletrhu, který v pondělí začne v Brně, najdete také stánek ČSOB Leasing. Společnost aktuálně nabízí výhodné financování nákupu nebo oprav strojního vybavení, kdy v letošním roce v této oblasti profinancovala předměty v hodnotě téměř dvou miliard korun. Atraktivní je především v oborech Kovoobrábění, Plastikařina a Tváření. ČSOB Leasing má nyní pro české strojaře připraveno celkem více než 300 mil. korun navíc v rámci speciálních programů.

U speciálních investičních programů Obnova a Repase začíná dotovaná úroková sazba již na 1,9 % a je stejná po celou dobu financování. Kromě zvýhodněné úrokové sazby program nabízí také allrisk pojištění od 0,4 % z ceny financovaného předmětu. Žádost pracovníci vyřídí do jednoho dne, přičemž zákazník má možnost upravit si parametry jako je délka smlouvy, výše akontace či pojištění.

„Strojírenský veletrh má svoji tradici a pro nás je to jedna z klíčových obchodních příležitostí roku. V dnešní nejisté době je zvýšená poptávka po dlouhodobých a stabilních partnerstvích v oblasti financování, a to nejen u strojních zařízení. Naše společnost je z tohoto pohledu pro zákazníky velmi atraktivní a rádi se s nimi přivítáme na našem stánku v Brně, “ dodává Jan Kulhánek, ředitel pro řízení a rozvoj komodity strojů a těžké dopravní techniky ČSOB Leasing.


Informace o ČSOB Leasing, a.s.
ČSOB Leasing, a. s.
, je 100% dceřinou společností Československé obchodní banky, a. s., členem skupiny ČSOB a významné nadnárodní skupiny KBC. Prostřednictvím sítě vlastních poboček poskytuje finanční služby podnikatelům i soukromým osobám, v oblasti financování osobních, užitkových a nákladních automobilů, strojů, zařízení, technologií, investičních celků a výpočetní techniky. Produkty zákazníkům je společnost schopna podle preferencí zákazníka nabídnout nejen prostřednictvím vlastní distribuční sítě (osobní přístup v každém regionu ČR) či rozsáhlé distribuční sítě ČSOB, ale přímo v místě prodeje u spolupracujících dodavatelů movitého majetku. ČSOB Leasing poskytuje financování pořízení či užívání produktivního (odepisovatelného) majetku. ČSOB Leasing je držitelem certifikátu jakosti podle normy ISO 9001:2008.

Kontakt pro média:
Petr Neuvirth
, ředitel Rozvoje produktů, procesů & marketingu, ČSOB Leasing, e-mail: neuvirth@csobleasing.cz
Marek Roll, senior consultant, Bison&Rose, e-mail: marek.roll@bisonrose.cz, mobil 731 643 364

Hlášení pojistné události
Změny na smlouvách