Společnost ČSOB Leasing podepsala smlouvu s firmou Isuzu Sales Deutschland (ISD) o velkoobchodním financování skladových a předváděcích vozů Isuzu D-Max pro dealery v České republice. Zahájila tak dlouhodobou spolupráci nejstarší, původem japonské automobilky, se silným finančním partnerem v ČR.

Věříme potenciálu značky ISUZU na českém trhu. Zahájením vzájemné spolupráce chceme přispět k větší spokojenosti zákazníků i prodejců těchto mohutných užitkových vozů. Rádi bychom vytvořili stabilní a silné partnerství, které bude pro dealery vozů ISUZU znamenat jednoduchou možnost financování skladů,“ popisuje Petr Šenkýř, ředitel rozvoje financování osobních a užitkových vozidel a retailových klientů společnosti ČSOB Leasing, a.s.

Doposud museli dealeři vystavované vozy nakupovat z vlastních zdrojů, jejich nabídka předváděcích vozů proto byla značně omezená. Nyní mohou objednávat vozidla u zahraničního dodavatele s tím, že prvotní platba k importérovi poputuje přímo od společnosti ČSOB Leasing. Celý proces se tak pro partnerské prodejce značky výrazně zjednoduší a zrychlí. Nová nabídka financování navíc dealerům přinese rozumnou lhůtu pro vrácení poskytnutého financování a velmi zajímavé úročení.

„Těší nás, že se v České republice můžeme opřít o stabilního a spolehlivého finančního partnera s významným postavením na trhu. Jsem přesvědčen, že nová forma součinnosti při financování našich vozů povede k dalšímu rozvoji dealerské sítě a podpoří prodeje,“ uvedl Ing. Ivan Růžička ze společnosti ISUZU. Do budoucna ČSOB Leasing a ISUZU v rámci vzájemné spolupráce jednají i o zavedení dalších finančních produktů pro dealery této značky, jako například operativní leasing, tzv. nulová navýšení a podobně.


Informace o ČSOB Leasing, a.s.
ČSOB Leasing, a. s.
, je 100% dceřinou společností Československé obchodní banky, a. s., členem skupiny ČSOB a významné nadnárodní skupiny KBC. Prostřednictvím sítě vlastních poboček poskytuje finanční služby podnikatelům i soukromým osobám, v oblasti financování osobních, užitkových a nákladních automobilů, strojů, zařízení, technologií, investičních celků a výpočetní techniky. Produkty zákazníkům je společnost schopna podle preferencí zákazníka nabídnout nejen prostřednictvím vlastní distribuční sítě (osobní přístup v každém regionu ČR) či rozsáhlé distribuční sítě ČSOB, ale přímo v místě prodeje u spolupracujících dodavatelů movitého majetku. ČSOB Leasing poskytuje financování pořízení či užívání produktivního (odepisovatelného) majetku. ČSOB Leasing je držitelem certifikátu jakosti podle normy ISO 9001:2008.

Kontakt pro média:
Petr Neuvirth
, ředitel Rozvoje produktů, procesů & marketingu, ČSOB Leasing, e-mail: neuvirth@csobleasing.cz
Marek Roll, senior consultant, Bison&Rose, e-mail: marek.roll@bisonrose.cz, mobil 731 643 364

Hlášení pojistné události
Změny na smlouvách