Exkluzivní Modrou Edici Ford mohou klienti ČSOB získat za speciální zvýhodněnou cenu. Stačí auto financovat úvěrem nebo operativním leasingem od ČSOB Leasing. Nabídka je časově omezená do konce roku a platí pro spotřebitele i firmy.

Klientům stačí pouze vyplnit žádost o financování auta u svého bankéře na kterékoliv pobočce ČSOB a nechat si od něj potvrdit akční leták, který zároveň slouží jako voucher k získání výhody u všech autorizovaných dealerů značky Ford.

Klienti navíc od ČSOB Leasingu dostanou ke každému financovanému vozu Ford Modrá Edice CCS kartu v hodnotě 3000 korun a dálniční známku 2016 zdarma. Více informací získají na všech pobočkách ČSOB.

„Při této nabídce jsme mysleli na všechny zákazníky značky FORD, kterým pořízení jejich nového vozu chceme kromě výhodné ceny financování zpříjemnit i dodatečnými benefity zdarma. Takto ušetřenou částku mohou investovat například do lepšího vybavení vozu, nebo si prostě jen vylepšit rodinný rozpočet,“ říkáo nové akci Petr Šenkýř, ředitel týmu financování osobních a užitkovýh vozů z ČSOB Leasing.

Kampaňová nabídka Modrá Edice obsahuje průřezově modelovou nabídku značky a to jak osobní, tak i užitkové vozy. Nabídka platí od 1. října 2015 do konce roku.


 Informace o ČSOB Leasing, a.s.

ČSOB Leasing, a. s., je 100% dceřinou společností Československé obchodní banky, a. s., členem skupiny ČSOB a významné nadnárodní skupiny KBC. Prostřednictvím sítě vlastních poboček poskytuje finanční služby podnikatelům i soukromým osobám, v oblasti financování osobních, užitkových a nákladních automobilů, strojů, zařízení, technologií, investičních celků a výpočetní techniky. Produkty zákazníkům je společnost schopna podle preferencí zákazníka nabídnout nejen prostřednictvím vlastní distribuční sítě (osobní přístup v každém regionu ČR) či rozsáhlé distribuční sítě ČSOB, ale přímo v místě prodeje u spolupracujících dodavatelů movitého majetku. ČSOB Leasing poskytuje financování pořízení či užívání produktivního (odepisovatelného) majetku. ČSOB Leasing je držitelem certifikátu jakosti podle normy ISO 9001:2008. 

Petr Neuvirth, ředitel Rozvoje produktů, procesů & marketingu, ČSOB Leasing, e-mail: neuvirth@csobleasing.cz
Marek Roll, senior consultant, Bison&Rose, e-mail: marek.roll@bisonrose.cz, mobil 731 643 364

Hlášení pojistné události
Změny na smlouvách