ČSOB Leasing navázal exkluzivní spolupráci s národním importérem značky SUZUKI, předním světovým výrobcem motocyklů a automobilů. Pro tradiční jedničku na leasingovém trhu a leadera mezi poskytovateli nebankovních půjček to znamená další rozšíření portfolia směrem ke koncovému zákazníkovi. S nabídkou se zákazníci setkají pod názvem „Suzuki Finance“.

V praxi bude spolupráce probíhat především na úrovni dealerské sítě SUZUKI, jejíž zástupci budou klientům v rámci financování nových vozů a motocyklů, spolu s poradci ČSOB Leasing, nabízet řešení od finančního či operativního leasingu až po úvěrové financování.

„Jsme potěšeni, že můžeme spojit síly s touto zavedenou značkou, která patří mezi světovou špičku ve výrobě motocyklů a automobilů. Klienti SUZUKI v nás získají progresivního a důvěryhodného partnera, který jim umožní nejen rychle dosáhnout na vytoužený model, ale získat navíc řadu atraktivních doprovodných služeb,“ uvádí Ing. Josef Rosenkranz, místopředseda představenstva ČSOB Leasing.

Vedle kvalitního leasingového poradenství a finančních služeb přinese ČSOB Leasing klientům SUZUKI ještě další výhody, především oblíbené produkty s nulovým navýšením, speciální dotace nebo akční nabídky při prodejních akcích. ČSOB Leasing je připraven financovat jakýkoliv typ auta nebo motorky a zahrnout do prodeje všechny skladové zásoby dealerů na území ČR. „Plánujeme společné prodejní kampaně se zvýhodněným financováním celému spektru zákazníků od jednotlivců až po velké korporace,“ doplňuje Ing. Vladimír Hábr, ředitel distribuční sítě ČSOB Leasing.

„Pro naše zákazníky bude spolupráce s tak úspěšnou finanční institucí, jakou je ČSOB Leasing, jasným posunem k lepšímu. Vítáme i zkušenost ČSOB Leasing s českým podnikatelským sektorem, na jehož investice a financování se dlouhodobě zaměřuje. Věříme, že nám spolupráce dlouhodobě pomůže v dalším růstu,“ uvedl Ing. Václav Lula, ředitel Suzuki ČR.


Informace o ČSOB Leasing, a.s.
ČSOB Leasing, a. s.
, je 100% dceřinou společností Československé obchodní banky, a. s., členem skupiny ČSOB a významné nadnárodní skupiny KBC. Prostřednictvím sítě vlastních poboček poskytuje finanční služby podnikatelům i soukromým osobám, v oblasti financování osobních, užitkových a nákladních automobilů, strojů, zařízení, technologií, investičních celků a výpočetní techniky. Produkty zákazníkům je společnost schopna podle preferencí zákazníka nabídnout nejen prostřednictvím vlastní distribuční sítě (osobní přístup v každém regionu ČR) či rozsáhlé distribuční sítě ČSOB, ale přímo v místě prodeje u spolupracujících dodavatelů movitého majetku. ČSOB Leasing poskytuje financování pořízení či užívání produktivního (odepisovatelného) majetku. ČSOB Leasing je držitelem certifikátu jakosti podle normy ISO 9001:2008.

Kontakt pro média:
Petr Neuvirth
, ředitel Rozvoje produktů, procesů & marketingu, ČSOB Leasing, e-mail: neuvirth@csobleasing.cz
Marek Roll, senior consultant, Bison&Rose, e-mail: marek.roll@bisonrose.cz, mobil 731 643 364

Hlášení pojistné události
Změny na smlouvách