Agro 2016 od ČSOB Leasing je jedinečný program, který kombinuje výhodné financování mobilní zemědělské techniky včetně jeho pojištění s poradenstvím při výběru vhodného dotačního titulu.

ČSOB Leasing v rámci programu AGRO 2016, nabízí financování zemědělské techniky, jehož součástí je výhodné pojištění a stále žádanější dotační a investiční poradenství v jednom, které ČSOB Leasing poskytuje prostřednictvím vlastního centra. „Centrum dotačního poradenství je naší velkou konkurenční výhodou. Vzniklo v létě 2015 a od té doby jeho služeb využilo 125 klientů,“ říká Jan Kulhánek, ředitel pro řízení rozvoje komodity strojů a těžké dopravní techniky z ČSOB Leasing. Služby Centra dotačního poradenství zahrnují kompletní servis financování, pomoc při získání dotace a dotační audit zdarma. Klienti také mohou využít konzultace během celé realizace projektu.

Ani další obory nepřijdou zkrátka

Pouze klienti ČSOB Leasing z řad zemědělců pak mohou v rámci programu AGRO 2016 využít nabídku od společnosti CCS, která letos oslaví 25 let od svého vzniku. Zákazníci získají tankovací kartu na 6 měsíců zcela zdarma, mohou ji využívat na více než 2 000 čerpacích stanic v ČR a na mnoha místech na Slovensku a navíc v ČR po dobud prvních 6 měsíců budou moci tankovat se slevou 0,20 Kč na každý načerpaný litr pohonných hmot. Dále mohou využít slevy na mytí vozidel, elektronickou knihu jízd pro manuální vstupy CCS CARNETMINI  a další výhody. Jde o první ze společných akcí ČSOB Leasing a CCS. Na podobné benefity se letos mohou těšit i klienti ČSOB Leasing z dalších oborů.

Dlouhodobě si držíme pozici jedničky v počtu poskytovaných zemědělských úvěrů. Důvodem našeho úspěchu je fakt, že nabídku pro zemědělce každoročně inovujeme,“ uvádí Josef Rosenkranz, místopředseda představenstva a obchodní ředitel ČSOB Leasing, a dodává: „Zároveň se s nimi potkáváme i jinde než na  pobočkách. Každoročně se účastníme specializovaných veletrhů.“ Nejbližší příležitostí, kde mohou zemědělci potkat ČSOB Leasing a seznámit se s programem AGRO 2016, je veletrh TECH Agro na brněnském výstavišti od 3. do 7. 4. 2016.


Informace o ČSOB Leasing, a.s.

ČSOB Leasing, a. s., je 100% dceřinou společností Československé obchodní banky, a. s., členem skupiny ČSOB a významné nadnárodní skupiny KBC. Prostřednictvím sítě vlastních poboček poskytuje finanční služby podnikatelům i soukromým osobám, v oblasti financování osobních, užitkových a nákladních automobilů, strojů, zařízení, technologií, investičních celků a výpočetní techniky. Produkty zákazníkům je společnost schopna podle preferencí zákazníka nabídnout nejen prostřednictvím vlastní distribuční sítě (osobní přístup v každém regionu ČR) či rozsáhlé distribuční sítě ČSOB, ale přímo v místě prodeje u spolupracujících dodavatelů movitého majetku. ČSOB Leasing poskytuje financování pořízení či užívání produktivního (odepisovatelného) majetku. ČSOB Leasing je držitelem certifikátu jakosti podle normy ISO 9001:2008. 

Petr Neuvirth, ředitel Rozvoje produktů, procesů & marketingu, ČSOB Leasing, e-mail: neuvirth@csobleasing.cz

Veronika Řezáčová, PR Specialist, Bison&Rose, e-mail: veronika.rezacova@bisonrose.cz, mobil: 731 686 619

Hlášení pojistné události
Změny na smlouvách