V operativním leasingu si půjde vybrat z mnoha modelů, pronájem začíná na 4 927 Kč měsíčně. ČSOB Leasing půjčuje auta na operativní leasing už i fyzickým osobám. Jako první na trhu nabízí vozidla téměř všech značek, včetně luxusních modelů. Pronájem modelu Kia Ceed, Hyundai i30 nebo Škoda Rapid nestojí ani šest tisíc korun měsíčně. Dosud mohli službu využít jen firmy a živnostníci. Vybírat auta lze na mobilitaplus.csobleasing.cz.

„Hodnota zakoupeného vozidla s každým rokem užívání rychle klesá. K tomu se přidávají náklady na údržbu, opravy či pojištění. Pro řadu řidičů může být výhodnější a levnější si automobil zkrátka dlouhodobě pronajmout v operativním leasingu a neřešit dodatečné náklady či starosti,“ uvádí Josef Rosenkranz, místopředseda představenstva společnosti. Lidé se po skončení pronájmu nemusí trápit prodejem vozu, jednoduše ho vymění za nový. O zbytek se postará leasingová společnost.

Na rozdíl od společností, jejichž nabídka se omezuje jen na několik typů vozidel, si lze se službou MOBILITA+ od ČSOB Leasing pořídit takřka jakoukoli značku vozu, včetně libovolného modelu a barvy.

„V rámci operativního leasingu má zákazník auto pouze v pronájmu. Platí jen měsíční poplatek za provoz. Zákazník si u nás nemusí dělat starosti ani s přihlášením vozidla. Vše za něho během krátké chvíle vyřídíme,“ popisuje jeden z benefitů služby Petr Neuvirth, ředitel Rozvoje produktů, procesů & marketingu ČSOB Leasing.

Do splátky patří i přezutí pneu

Pokud bude délka operativního leasingu 60 měsíců a auto ročně najede maximálně 10 000 km, například za Hyundai i30 1,6 u ČSOB Leasing zákazník zaplatí 5 722 Kč měsíčně. Kromě samotného zapůjčení vozidla jsou ve splátce náklady na pravidelný servis, provozní opotřebení i poruchy, které nejsou způsobené uživatelem. Součástí je i pneuservis včetně sezonních pneumatik a jejich uskladnění, povinné ručení, havarijní pojištění a dokonce i pojištění všech skel. Nad rámec smlouvy si tak zákazník platí vlastně pouze palivo.

 

MOBILITA+ nabízí

  • pronájem od 24 do 60 měsíců bez nutnosti akontace
  • slevy až 25 % z pořizovacích cen
  • rozsah splátek od 5 do 25 tisíc Kč

Pro snazší výběr vozu i orientační výpočet ceny pronájmu spustil ČSOB Leasing speciální web mobilitaplus.csobleasing.cz, na kterém si řidiči mohou vybrat vůz přesně podle svých požadavků i osobního vkusu. A pokud jim zde uvedená nabídka nevyhovuje, mohou si zažádat o nabídku přesně podle vlastního vkusu a potřeb.

Sedm největších výhod operativního leasingu pro fyzické osoby od ČSOB Leasing:

  • Komplexní služby zahrnuté v měsíční splátce včetně pojištění skel.
  • Pravidelný profesionální servis včetně výměny pneumatik a jejich uskladnění v široké síti smluvních partnerů ČSOB Leasing.
  • Možnost plánované obměny vozu za takřka libovolnou značku i model bez starostí co dělat se starším vozidlem.
  • Žádné počáteční náklady na nákup vozu (nulová akontace pro všechny), žádné starosti s přihlášením vozidla, údržbou nebo prodejem.
  • Slevy až 25 % z pořizovací ceny vozu.

Informace o ČSOB Leasing, a.s.
ČSOB Leasing, a. s.
, je 100% dceřinou společností Československé obchodní banky, a. s., členem skupiny ČSOB a významné nadnárodní skupiny KBC. Prostřednictvím sítě vlastních poboček poskytuje finanční služby podnikatelům i soukromým osobám, v oblasti financování osobních, užitkových a nákladních automobilů, strojů, zařízení, technologií, investičních celků a výpočetní techniky. Produkty zákazníkům je společnost schopna podle preferencí zákazníka nabídnout nejen prostřednictvím vlastní distribuční sítě (osobní přístup v každém regionu ČR) či rozsáhlé distribuční sítě ČSOB, ale přímo v místě prodeje u spolupracujících dodavatelů movitého majetku. ČSOB Leasing poskytuje financování pořízení či užívání produktivního (odepisovatelného) majetku. ČSOB Leasing je držitelem certifikátu jakosti podle normy ISO 9001:2008.

Kontakt pro média:
Petr Neuvirth
, ředitel Rozvoje produktů, procesů & marketingu, ČSOB Leasing, e-mail: neuvirth@csobleasing.cz
Marek Roll, senior consultant, Bison&Rose, e-mail: marek.roll@bisonrose.cz, mobil 731 643 364

Hlášení pojistné události
Změny na smlouvách