Na pozici ředitele Rozvoje financování lehké dopravní techniky ČSOB Leasing nastoupil Marian Mráz (45). Do finančních služeb přichází z automobilového průmyslu, poslední tři roky pracoval u Nissanu.

Hlavním úkolem Mariana Mráze bude posílení obchodu v oblasti osobních a užitkových vozidel, a to především pro fyzické osoby a malé a střední firmy. Soustředí se na podporu spotřebitelských úvěrů a operativního leasingu, které získávají ve financování aut stále větší oblibu.

Marian Mráz v letech 2011 až 2014 výrazně přispěl k přebudování dealerské sítě Nissan v České republice a na Slovensku, za které byl zodpovědný jako Network manager v rámci regionu střední a východní Evropy. Během té doby síť významně rozšířil, pro značku získal 15 nových partnerů. Dlouhá léta předtím působil na různých pozicích v českém zastoupení Toyoty, včetně postu obchodního ředitele.

Marian Mráz vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Během práce pro automobilky absolvoval řadu rozvojových programů včetně zahraničních programů v Japonsku a ve Švýcarsku.

Ve volném čase se věnuje sportu (horské kolo a golf), rodině a fotografii. Dříve hrál na vrcholové úrovni basketbal.


Informace o ČSOB Leasing, a.s. ČSOB Leasing, a. s., je 100% dceřinou společností Československé obchodní banky, a. s., členem skupiny ČSOB a významné nadnárodní skupiny KBC. Prostřednictvím sítě vlastních poboček poskytuje finanční služby podnikatelům i soukromým osobám, v oblasti financování osobních, užitkových a nákladních automobilů, strojů, zařízení, technologií, investičních celků a výpočetní techniky. Produkty zákazníkům je společnost schopna podle preferencí zákazníka nabídnout nejen prostřednictvím vlastní distribuční sítě (osobní přístup v každém regionu ČR) či rozsáhlé distribuční sítě ČSOB, ale přímo v místě prodeje u spolupracujících dodavatelů movitého majetku. ČSOB Leasing poskytuje financování pořízení či užívání produktivního (odepisovatelného) majetku. ČSOB Leasing je držitelem certifikátu jakosti podle normy ISO 9001:2008.

Kontakt pro média:
Petr Neuvirth, ředitel Rozvoje produktů, procesů & marketingu, ČSOB Leasing, e-mail: neuvirth@csobleasing.cz
Petr Solil, PR Specialist, Bison & Rose, e-mail: petr.solil@bisonrose.cz, mobil: 777 202 592

Hlášení pojistné události
Změny na smlouvách