Při nákupu speciální série modelů SUZUKI Swift a SUZUKI S-CROSS s ČSOB Leasing obdrží klienti prémii až 15 tisíc korun. Navíc dostanou povinné ručení po dobu financování a pojištění GAP na pět let zdarma. Měli by si ale pospíšit. Zvýhodněná nabídka trvá jen do září.

Mysleli jsme jak na rodiny s dětmi, tak na ty, kdo si potrpí na výjimečný vzhled a designové doplňky. Pro oba typy zákazníků jsme vybrali ten nejvhodnější model, doplnili ho o praktické služby a navrch přidali finanční bonus. Tím klienti ušetří nemalou částku, kterou mohou investovat například do lepšího vybavení vozu,“ říká o nové akci Petr Šenkýř, ředitel týmu financování osobních a užitkovýh vozů z ČSOB Leasing.

Slevu je možné uplatnit u všech prodejců vozů SUZUKI v České republice a je určena pro běžné uživatele, podnikatele i právnické osoby. Nový model Swift je tak k dostání již od 266 700 Kč a model S-Cross již od 344 900 Kč. Akce platí pro všechny smlouvy schválené do konce září 2015.

Zlevněná auta, která uspokojí i náročné řidiče

„U automobilů SUZUKI zákazníky potěší vysoká úroveň vybavení i dobré jízdní vlastnosti, které zaručují dynamickou a bezpečnou jízdu. Benefitem je i to, že u obou modelů lze aktuálně zakoupit i limitovanou edici doplněnou o řadu atraktivních prvků výbavy,“ doplňuje Václav Lula, výkonný ředitel Suzuki pro ČR.

Typickým prvkem akční verze SUZUKI SWIFT jsou atraktivní 16‘‘ kola z lehkých slitin. V interiéru vozu zaujme sportovní multifunkční volant potažený kůží a nový originální motiv čalounění v kombinaci kůže a alcantary. Standardní výbava zahrnuje např. 7 airbagů, ABS + EBD, klimatizaci nebo tempomat. U tohoto modelu získají zákazníci při financování s ČSOB Leasing prémii 10 000 Kč.

Ve výbavě rodinného vozu SUZUKI S-CROSS nechybí panoramatické střešní okno, dvouzónová klimatizace nebo parkovací senzory. Pro efektivnější využití navigace je pro řidiče připraveno bluetooth handsfree s možností ovládat aplikace telefonu přes dotykový systém. Pro zvýšení bezpečnosti jízdy je automobil vybaven systémem Radar Brake Support, který pomáhá předcházet nehodě při nepozornosti řidiče. Zákazníci si mohou s ČSOB Leasing tento vůz pořídit se slevou 15 000 Kč.


 

Informace o ČSOB Leasing, a.s.

ČSOB Leasing, a. s., je 100% dceřinou společností Československé obchodní banky, a. s., členem skupiny ČSOB a významné nadnárodní skupiny KBC. Prostřednictvím sítě vlastních poboček poskytuje finanční služby podnikatelům i soukromým osobám, v oblasti financování osobních, užitkových a nákladních automobilů, strojů, zařízení, technologií, investičních celků a výpočetní techniky. Produkty zákazníkům je společnost schopna podle preferencí zákazníka nabídnout nejen prostřednictvím vlastní distribuční sítě (osobní přístup v každém regionu ČR) či rozsáhlé distribuční sítě ČSOB, ale přímo v místě prodeje u spolupracujících dodavatelů movitého majetku. ČSOB Leasing poskytuje financování pořízení či užívání produktivního (odepisovatelného) majetku. ČSOB Leasing je držitelem certifikátu jakosti podle normy ISO 9001:2008. 

Petr Neuvirth, ředitel Rozvoje produktů, procesů & marketingu, ČSOB Leasing, e-mail: neuvirth@csobleasing.cz
Marek Roll, senior consultant, Bison&Rose, e-mail: marek.roll@bisonrose.cz, mobil 731 643 364

Hlášení pojistné události
Změny na smlouvách