Zájem o finanční poradenství v oblasti leasingu roste. ČSOB Leasing proto otevírá již své patnácté obchodní místo v České republice. Od července se mohou klienti obracet na leasingové poradce společnosti ČSOB Leasing také v Ústí nad Labem.

„Lidé se na ČSOB Leasing obracejí jako na svého tradičního a důvěryhodného partnera a poskytovatele leasingu, úvěrů, pojištění a finančního poradenství obecně. Podobně jako v dalších regionech jsme i v Ústeckém kraji zaznamenali vzrůstající zájem o naše služby, související jak s rostoucí poptávkou po investicích v tradičních průmyslových odvětvích Ústeckého kraje, tak se zrychlující se obnovou vozového parku“, uvádí Josef Rosenkranz, místopředseda představenstva a výkonný ředitel pro obchod společnosti ČSOB Leasing.

Ústecká pobočka bude nabízet veškeré produkty a služby, které pobočky ČSOB Leasing standardně poskytují. Jedná se o finanční leasing, zákaznický úvěr, operativní leasing, EURO Leasing, pojištění a související poradenství. Samozřejmostí v nabídce je rovněž úzká součinnost leasingových poradců při konzultacích dalších možných kombinací s produkty ČSOB banky.

„Otevřením naší nové pobočky jsme připraveni pomoci podnikatelům z ústeckého regionu při rozvoji jejich investičních záměrů a tím se stát partnerem jejich dlouhodobého růstu“, říká Josef Horák, ředitel nově otevřené pobočky a pokračuje: „Současně máme pro všechny klienty pobočky Ústí nad Labem připraveny speciální zvýhodněné podmínky financování, platné jen do konce letošního roku“.

Adresa pobočky: Mírové náměstí 1/1, PSČ: 400 01, Ústí nad Labem
Patro: 3.NP

Telefonní spojení: 475231397
FAX: 475231501

Ředitel pobočky: Josef Horák


Informace o ČSOB Leasing, a.s. ČSOB Leasing, a. s., je 100% dceřinou společností Československé obchodní banky, a. s., členem skupiny ČSOB a významné nadnárodní skupiny KBC. Prostřednictvím sítě vlastních poboček poskytuje finanční služby podnikatelům i soukromým osobám, v oblasti financování osobních, užitkových a nákladních automobilů, strojů, zařízení, technologií, investičních celků a výpočetní techniky. Produkty zákazníkům je společnost schopna podle preferencí zákazníka nabídnout nejen prostřednictvím vlastní distribuční sítě (osobní přístup v každém regionu ČR) či rozsáhlé distribuční sítě ČSOB, ale přímo v místě prodeje u spolupracujících dodavatelů movitého majetku. ČSOB Leasing poskytuje financování pořízení či užívání produktivního (odepisovatelného) majetku. ČSOB Leasing je držitelem certifikátu jakosti podle normy ISO 9001:2008.

Kontakt pro média:
Petr Neuvirth, ředitel Rozvoje produktů, procesů & marketingu, ČSOB Leasing, e-mail: neuvirth@csobleasing.cz
Petr Solil, PR Specialist, Bison & Rose, e-mail: petr.solil@bisonrose.cz, mobil: 777 202 592

Hlášení pojistné události
Změny na smlouvách